Skip to content

Tegoroczne pomysły na stroik świąteczny

Tytuł: Tegoroczne pomysły na stroik świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres pełen magii i radosnych wspomnień. To czas, when wiemy spędzić więcej czasu z najbliższmi oraz miło wspieranie sie klimatu bożonarodzeniowego. Jednym z elementów towarzyszących temu okresowi są stroiki świąteczne, które zdobią nie tylko nasze domy, but także wywołują uśmiech na twarzy każdego. Tegoroczne pomysły na stroik świąteczny pozwolą Ci wprowadzić jeszcze więcej magii do swojego wnętrza!

1. Stroik z gałązek świerkowych
Klasyczny stroik także tym razem króluje during tego czasu roku! Stałeśnie nim tznymi sosnowy, świerkowe lub jodłowe eksponując piękno naturalnych elementów. Dodaj kilka dostamperowanych losy, szyszki lub orzechy i uzyskasz prosty i elegancki dekoracje.

2. Lampion ze sznurków
Bardzo łatwy pomysł polegający na namoczeniu włókien sznurka w mieszaninie białego kleju, a następnie owinąć balon w taki sposób, by utworzyć siatkę z przestrzeniami pomiędzy nimi. Kiedy klej wyschnie, balon przebijamy i usuwamy. Wewnątrz takiego lampionu można umieścić np. świeczkę lub małe dekoracje, żeby wypełnić powstałe przestrzenie.

3. Bożonarodzeniowy las
Kolorowe choineczki wykonane z papieru czy filcu to doskonały sposób na stworzenie własnego, artystycznego stroiku. Wycinamy z papieru różnokolorowe trójkąty, które następnie składamy na boki, żeby utworzyć ostrościan. Parę takich choinek możemy umieścić na deserowej tali, a wśród nich przykleić małe, plastikowe figurki jeleni lub innych zwierząt leśnych, tworząc tym samym maleńki cudlasty!

4. Stroik vintage
Dla miłośników stylu retro polecamy użycie na deserowym talarla ciasta na dekorację. Na podjazd stawiamy np. cynowy samochodzik czy! Poruszając motywem pszczół zimujących jest duża dowolność – od szopek przygotowanych z papieru ozdobnego do torowania domków wykonanych z siebie małych paczek prezentów owiniętych w ulubione papiery ozdobowe.

5. Stroik wieczernyticiny krokus
Przekształcamy naszą domenę w mieniący się zakątek pełen światełek i brokatu! Postaw na oprawy zdobione złotymi bałwanami, srebrzystymi gwiazdkami i kamieniami szlachetnymi – to zestawienie materiałów oraz kolorów doda szyku i elegancji każdej przestrzeni. Kompozycję można uzupełnić także o kryształowe elementy, które będą pięknie mienić się przywiązują
6. Świąteczny wazon DIY
Stworzyć og romantyczna kompozycję przy użyciu wazonu, ozdobnych piór, szyszek i gałązek sosnowych będzie fajnym pomysłem na bogatą dekorację! Expresses new wheels on paper, transforms into a vase, and these all elements and graphics create a beautiful table decoration that will attract the attention of your guests!

Niech tegoroczne pomysły na stroik świene opowiedzą nie tylko domy ale także nasze serca! Spróbuj świetny wprowadzić do wnętrza te inspiracje jednocześnie wprowadzając rodzinny czas po większej ilości luzu i życiątnia. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Tytuł: Tegoroczne pomysły na stroik świąteczny

Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż. Wraz z nadejściem tego magicznego czasu, zastanawiamy się jak w tym roku udekorować nasze mieszkania. Pozwólmy, by radosna atmosfera rozlała się po naszych wnętrzach, docierając nawet do najmniejszych zakamarków. Urokliwe stroiki świąteczne będą idealnym dopełnieniem świątecznej oprawy. Oto kilka propozycji na tegoroczne, modne i niezwykle efektowne stroiki.

1. Naturalne inspiracje

W roku 2021 coraz częściej wybieramy ekologiczne dekoracje, przez co naturalne materiały i formy stały się bardzo popularne. Stroik ze świeżych gałązek jodły, świerku lub sosny z pewnością zachwyci każdego. Możemy dodać do niego szyszki, jarzębinę czy suszone owoce – pomarańcze czy jabłka. Wszystko to utrzymania w przytulnych tradycyjnych klimatach, które są otoczone radosnym blaskiem.

2. Modernistyczny akcent

Miłośnicy nowoczesnego stylu mogą postawić na prostotę i minimalizm. Stroik stworzony z białych lub złotych gałązek kontrastujących z intensywnym zielenią bluszczu będzie nie tylko efektowny, ale doskonale wpisze się w tegoroczne świąteczne trendy. Warto dodać kilka kulek utrzymanych w tym samym kolorze, jako akcent dekoracyjny.

3. Stroik z dodatkami

Ciekawym pomysłem na tegoroczny stroik może być również zastosowanie dodatków, które poza tradycyjnym świerkiem przyciągną wzrok i ożywią naszą dekorację. Możemy pomyśleć o stosowaniu sztucznych materiałów z przeróżnych faktur czy też korzystać ze słodkości – zamieniając stroik świąteczny w arcydzieło gastronomiczne, z delikatnie wystruganymi cukrowymi figurkami czy foremkami do wyrobu ciastek.

4. Świeczniki świąteczne

Stroik wykonany przy użyciu wysokich świeczników będzie oryginalnym i eleganckim wyborem. Niezwykle modne w ostatnim czasie są wesołe elki czy renifery wykonane z drucika, które można ozdobić małymi kulkami lub sznurkami bawełnianymi. Taka dekoracja będzie nie tylko pięknym dodatkiem, ale również funkcjonalnym elementem wystroju.

5. Rustykalne kontrasty

Dla osób, które wolą nieco mniej tradycyjne rozwiązania, spójność zestawienia barw może mieć swoje odzwierciedlenie w strefie komfortu. Ziemia utrzymana w naturalnych klimatach, może być efektywnie ożywiona wprowadzeniem do stroiku czerwieni lub srebra. Ta produkowana na wysoki połysk deska dodaje akcent odpowiedni dla wszystkich dekoracji.

Pamiętajmy, że dobór stroika świątecznego powinien zależeć od naszych upodobań oraz charakteru wnętrza. Dopilnujmy, aby stroik współgrał z całym wystrojem oraz nastrojem, który chcemy przekazać. Wybierzmy najlepsze propozycje dla Siebie i bawmy się świetnie przy dekorowaniu tego pięknego czasu. Niech tegoroczne pomysły na stroik świąteczny sprawią, iż nasze mieszkania staną się miejscem pełnym magii i radości podczas całego sezonu świątecznego.